Новини 2020-08-11 13:30

"Я не хочу крові та насильства" - Ціханоуска

Ціханоуска також подякувала за те, що народ Білорусі зробив свій вибір.

Головна конкурентка Аляксандра Лукашенки на виборах президента Білорусі Святлана Ціханоуска, яка напередодні виїхала до Литви, записала нове відеозвернення, де закликала білорусів не протистояти міліції та не виходити на площі. Відео 11 серпня опублікували на каналі TUT.BY.

 

 

"Я,Святлана Ціханоуска, дякую вам за участь у виборах глави держави. Народ Білорусі зробив свій вибір. З вдячністю і теплотою я звертаюся до всіх громадян, які підтримували мене весь цей час. Білоруси! Я закликаю вас до розсудливості і поваги закону. Я не хочу крові і насильства. Я прошу вас не протистояти міліції, не виходити площі, щоб не наражати свої життя на небезпеку. Бережіть себе і своїх близьких", - сказала Ціханоуска.

 

Раніше Ціханоуска записала відеозвернення, де заявила, що рішення покинути країну ухвалила самостійно.Як відомо, Святлана Ціханоуска, яка 9 серпня поcіла друге місце на виборах президента Білорусі, виїхала з Білорусі до Литви. Як зазначається, її від'їзд дозволив звільнитиначальника штабу Марію Мороз, затриману напередодні виборів.

 

Нагадаємо, під час протестів У Білорусі у ніч на 10 серпня було затримано близько 3 тисяч громадян. Відповідну заяву опублікувала прес-секретарка Міністерства внутрішніх справ Білорусі Ольга Чемоданова в Telegram.

 

Водночас, згідно з оновленими даними ЦВК, Аляксандр Лукашенка отримав на виборах 80,08% голосів, Святлана Ціханоуска- 10,09%. Своєю чергою, штаб Ціханоуской не визнає попередні підсумки виборів.