Новини 2020-08-11 14:53

ОАСК повернув до прокуратури підозри п'ятьом суддям

У суді пишуть, що підозри прокурори залишили на стільці в коридорі в позаробочий час.

Керівник апарату Окружного адміністративного суду Києва повернув до Офісу генерального прокурора не вручені підозри п’ятьом суддям. Про це повідомляють на сайті ОАСК.

 

"Окружний адміністративний суд міста Києва повернув до Офісу генерального прокурора невручені повідомлення про підозри суддям Окружного адміністративного суду міста Києва Вовку П.В., Погрібніченку І.М., Огурцову О.П., Качуру І.А. та Келеберді В.І. у кримінальному провадженні №42014100020000046 від 25.02.2014 року, які були залишені прокурорами просто на стільці в коридорі суду в позаробочий час", - пишуть у повідомленні.

 

Також ОАСК нагадали, що є порядок вручення письмового повідомлення про підозру. Зокрема, якщо повістку неможливо вручити особисто у разі тимчасової відсутності особи за місцем проживання, то повістка для передачі їй вручається під розписку дорослому члену сім’ї особи чи іншій особі, яка з нею проживає, житлово-експлуатаційній організації за місцем проживання особи або адміністрації за місцем її роботи.

 

Раніше НАБУ вже звинувачувало суддей ОАСК в ігноруванні повісток про допит.

 

Нагадаємо, 17 липня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

 

Раніше повідомлялося, що в ОАСК тривають обшуки у зв'язку з розслідуванням «справ Майдану».