Новини 2020-08-11 17:08

Укроборонпром передав замовникам майже 450 одиниць техніки та озброєння з початку року

За підсумками першого півріччя держконцерн отримав 14,4 млрд грн чистого доходу.

У першому півріччі 2020 року державний концерн "Укроборонпром" передав 443 одиниці нового, модернізованого та відремонтованого озброєння та військової техніки замовникам. Про це у вівторок, 11 серпня, повідомила прес-служба Укроборонпрому.

 

Зокрема, за два квартали поточного року замовники отримали 32 одиниці нової та 272 одиниці відремонтованої бронетехніки; 6 відновлених одиниць авіаційної техніки; майже сотню одиниць високоточної зброї та боєприпасів; 42 одиниці різних видів радіолокаційної техніки, радіозв’язку та іншої спеціальної техніки.

 

Окрім того, у першому півріччі року судноремонтні підприємства Концерну відремонтували три малих броньованих артилерійських катери та один десантний.

 

Попри особливий режим роботи, введений в ДК "Укроборонпром" у березні у відповідь на надзвичайну ситуацію з коронавірусом в Україні, підприємства Концерну виконали 95% виробничого плану першого півріччя та реалізували продукції на суму 12,8 млрд грн. Для порівняння, у 2019 році за цей же період було реалізовано продукції на суму 12,9 млрд. грн.


За підсумками першого півріччя Укроборонпром отримав 14,4 млрд грн чистого доходу, що майже так само, як в минулому році; і 480 млн грн чистого прибутку, що на 7% краще показників минулого року.

 

Як повідомлялося, Держконцерн "Укроборонпром" передав військовим відремонтований і модернізований бойовий винищувач МіГ-29

схожі новини