Новини 2020-08-12 09:26

НАБУ оголосило в розшук Павла Вовка та ще кількох суддів

Очільник ОАСК та його колеги підозрюються у спробі захоплення державної влади.

Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук сімох осіб, підозрюваних у спробі захоплення державної влади. Серед них - голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, його заступник Володимир Келеберда, троє суддів цього ж суду і двоє колишніх членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Про це йдеться у повідомленні прес-центру НАБУ від 11 серпня.

 

 

"Вдатися до таких дій слідство змушене через систематичне неприбуття цих підозрюваних на виклики детективів НАБУ для допитів … і невстановлення їх місця перебування. Крім того, НАБУ звернулося до генерального прокурора з проєктами клопотань до Вищої ради правосуддя про відсторонення від здійснення правосуддя та застосування до підозрюваних служителів Феміди заходів примусу", – зазначили у відомстві.

 

У бюро додали, що вказані особи ухиляються від виконання процесуальних обов’язків та переховуються від слідства з кінця липня 2020 року (перші допити були призначені на 23 липня).

 

Нагадаємо, 17 липня НАБУ повідомило про підозру Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям ОАСК, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку. 

 

Раніше повідомлялося, що в ОАСК тривають обшуки у зв'язку з розслідуванням "справ Майдану".

схожі новини