Новини 2020-08-12 10:00

Суддя Вовк заявив, що готовий прийти на допит до НАБУ

Він написав, що так і не дочекався вручення підозри в законному порядку.

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив що не ховається від НАБУ і готовий прийти на допит у порядку, передбаченому законом. Про це він написав у Facebook.

 

"Я перебуваю в Україні, ні від кого не ховаюся, адресу суду, вважаю, в НАБУ ще не забули. Я, як законослухняний громадянин, готовий прийти на допит в порядку, передбаченому КПК", - написав Вовк.

 

Ще Вовк заявив, що так і не дочекався від НАБУ, щоб йому вручили повідомлення про підозру в установленому законом порядку, як і його колегам, яких також оголосили в розшук.

 

Нагадаємо, що 12 серпня Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук сімох осіб, підозрюваних у спробі захоплення державної влади. Серед них - голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, його заступник Володимир Келеберда, троє суддів цього ж суду і двоє колишніх членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. 

 

Нагадаємо, 17 липня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

 

11 серпня керівник апарату Окружного адміністративного суду Києва повернув до Офісу генерального прокурора не вручені підозри п’ятьом суддям.