Новини 2020-08-12 10:35

Патті Сміт стане почесною гостею 27 Львівського міжнародного BookForum

Уже у вересні українська аудиторія зможе побачитись онлайн із всесвітньо відомою американською письменницею та музиканткою.

Відома американська письменниця та музикантка, хрещена мати панк-року Патті Сміт стане почесною гостею 27 Львівського міжнародного BookForum. Про це 11 серпня повідомила прес-служба фестивалю.

 

 

"Біографія цієї неймовірної жінки приголомшує. У її минулому — переїзд з Чикаго в Нью-Йорк, жебрацьке життя на вулиці, робота в книжковому магазині, зустріч із фотографом Робертом Меплторпом, яка змінила життя обох. Їхня історія дружби дуже зворушлива: вони жили в готелі «Челсі», де були представлені перші виставки Роберта; часом їм ледь вистачало грошей, аби купити сендвіч з сиром; вони разом мріяли і надихали одне одного. Вони були вільними, відчайдушними і справжніми. Зрештою, ви самі можете переконатись в щирості й особливості відносин між Патті та Робертом прочитавши мемуари «Просто діти», які в 2010 році написала Сміт", - зауважують організатори події.

 

Як зазначається, книгу "Просто діти"  у 2018 році українською переклав Остап Гладкий для видавництва Vivat.

 

Нагадаємо, Львівський міжнародний BookForum відбудеться 16-20 вересня в онлайн-форматі. Фокусна тема цьогорічного фестивалю - "Перепис населення: знати, хто ми є".

схожі новини