Новини 2020-08-12 15:47

Суддя Павло Вовк отримав повістку НАБУ на допит

Допит має відбутися 17-18 серпня.

Очільник Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк заявив, що отримав повістку Національного бюро розслідувань на допит 17-18 серпня. Про це він написав у середу, 12 серпня, на своїй сторінці у Facebook.

 

"Ось і я сьогодні перевірив силу соцмереж. Як тільки вранці я розписав для НАБУ алгоритм дій відповідно до букви закону, а також написав, де мене можна знайти, то представники Бюро швиденько примчали. Прийшли в ОАСК по-тихому, без піару. Виявляється, якщо хочуть, то можуть навіть дотримуватися норм КПК. A тепер повідомляю офіційно - мені сьогодні вручили повістки на 17-18 серпня. Я прийду на допит. Мені приховувати нічого, я готовий! А в НАБУ готові відповідати за те, що вони творили в останній місяць? Раджу їм повторювати про всяк випадок матчастину", - зазначив Вовк.

 

 

Він також опублікував фотографії повісток, затерши на них час, на який слід прибути в зазначені дати.

 

Нагадаємо, 17 липня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

 

11 серпня керівник апарату Окружного адміністративного суду Києва повернув до Офісу генерального прокурора не вручені підозри п’ятьом суддям. 

 

12 серпня стало відомо, що Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук сімох осіб, підозрюваних у спробі захоплення державної влади. Серед них - голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, його заступник Володимир Келеберда, троє суддів цього ж суду і двоє колишніх членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. 

 

Згодом Вовк заявив, що не ховається від НАБУ і готовий прийти на допит у порядку, передбаченому законом.

схожі новини