Новини 2020-08-13 11:16

Справи Майдану. Суд заочно арештував екс-посадовця МВС

Рішення суду дозволяє розпочати процедуру екстрадиції.

Печерський райсуд Києва заочно арештував екс-директора Департаменту матеріального забезпечення Міністерства внутрішніх справ. Він фігурує у справі про постачання з Росії спецзасобів та їх використання 18-20 лютого 2014 року в Києві. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора у четвер, 13 серпня.

                           

Рішення суду дозволяє розпочати процедуру екстрадиції. Також прокурори звертатимуться до суду за дозволом на здійснення спеціального досудового розслідування (in absentia).

 

За даними слідства, директор департаменту матеріального забезпечення причетний до постачання з Росії в січні 2014 року спецзасобів за відсутності запитів, передбачених Угодою про співробітництво між міністерствами обох держав та розтрати грошових коштів за їх митне оформлення, чим спричинено шкоду інтересам МВС України.

 

Екс-посадовець підозрюється у розтраті майна в особливо великих розмірах, перевищенні службових повноважень та незаконному перешкоджанні проведенню зборів і мітингів ( ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 365, ст. 340 КК України).

 

Нагадаємо, 22 червня Печерський райсуд Києва заочно арештував екс-командира полку міліції особливого призначення «Беркут».

схожі новини