Новини 2020-08-17 12:24

Суддя Вовк заявив, що приходив на допит до НАБУ, але слідчого не було

Він повідомив, що на місці були тільки журналісти.

Глава Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив, що вранці 17 серпня прийшов на допит в Національного антикорупційне бюро, але там допит не відбувся, бо слідчого не було на місці. Про це він написав у Facebook.

 

"Я, як громадянин, прийшов у призначений час, але нікого в НАБУ не впіймав, окрім журналістів, які уважно повідомили час моєї прибуття. Слідчого не було на місці. Спроби від моїх адвокатів зателефонувати та дізнатися, чому він ігнорує власну подію, не вдасться - слідчий не забрав телефон. 40 хвилин очікування. І ми пішли", - написав Вовк.
 

Він також заявив, що "НАБУ не збирається розслідувати справу", оскільки йому "потрібен тільки піар і нічого більше". 

 

Як повідомлялося, очільник Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк заявив, що отримав повістку Національного бюро розслідувань на допит 17-18 серпня. 

 

Нагадаємо, 17 липня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

 

11 серпня керівник апарату Окружного адміністративного суду Києва повернув до Офісу генерального прокурора не вручені підозри п’ятьом суддям. 

 

12 серпня стало відомо, що Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшуксімох осіб, підозрюваних у спробі захоплення державної влади. Серед них - голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, його заступник Володимир Келеберда, троє суддів цього ж суду і двоє колишніх членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. 

 

Згодом Вовк заявив, що не ховається від НАБУ і готовий прийти на допит у порядку, передбаченому законом.