Новини 2020-08-17 14:18

Суддю Вовка можуть відсторонити від посади

Вовк є підозрюваним по справі про можливе захоплення влади керівництвом ОАСК.

Голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка можуть відсторонити від посади. Про це 17 серпня заявив на брифінгу голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, як передає РБК-Україна.

 

Холодницький нагадав, що Вовк є підозрюваним по справі про можливе захоплення влади керівництвом Окружного адміністративного суду Києва.

 

"Є підозра, вручена відповідно до закону, зараз приймається рішення щодо відсторонення від посади", - сказав голова САП.

 

Як повідомлялося, очільник Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк заявив, що отримав повістку Національного бюро розслідувань на допит 17-18 серпня, проте згодом він заявив, що вранці 17 серпня прийшов на допит в Національного антикорупційне бюро, але там допит не відбувся, бо слідчого не було на місці.

 

Нагадаємо, 17 липня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

 

11 серпня керівник апарату Окружного адміністративного суду Києва повернув до Офісу генерального прокурора не вручені підозри п’ятьом суддям. 

 

12 серпня стало відомо, що Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшуксімох осіб, підозрюваних у спробі захоплення державної влади. Серед них - голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, його заступник Володимир Келеберда, троє суддів цього ж суду і двоє колишніх членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. 

 

Згодом Вовк заявив, що не ховається від НАБУ і готовий прийти на допит у порядку, передбаченому законом.