Новини 2020-08-19 19:56

Антирекорд COVID-19, саміт ЄС щодо Білорусі та смерть Патона. Головне за 19 серпня

Тиждень.ua зібрав головні новини цієї середи.

 

COVID-19. В Україні зафіксували майже 2 тисячі нових випадків

 

У середу, 19 серпня, (станом на 9:00) в Україні зафіксовано 96 403 випадки COVID-19, з них 2144 летальні, 49 737 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 1967 нових випадків.

 

Лукашенка стверджує, що ЄС та Україна відповідальні за "розпалювання заворушень" в Білорусі

 

Аляксандр Лукашенка, якого ЦВК Білорусі назвала переможцем президентських виборів, доручив Міністерству закордонних справ сповістити лідерів Європейського союзу та України про відповідальність за нібито розпалювання заворушень в Білорусі.

 

Офіційно. Євросоюз не визнає результати виборів у Білорусі

 

Європейський Союз не може визнати результати президентських виборів у Білорусі та закликає до діалогу всі сторони у країні. Про це у середу, 19 серпня, заявила журналістам у Берліні канцлер ФРН Ангела Меркель за результатами надзвичайного саміту ЄС щодо ситуації в Білорусі.

 

Спецоперація "група Вагнера в Білорусі" має російське походження - розвідка

 

Служба зовнішньої розвідки повідомила, що спеціальна інформаційна операція т.зв. "група Вагнера в Білорусі" має російське походження. Про це йдеться на сайті відомства в середу, 19 серпня.

 

Читайте такожЗатримані "вагнерівці". Зірвана операція СБУ чи фейк про зраду

 

Помер вчений Борис Патон

 

У середу, 19 серпня, на 102 році життя помер відомий український вчений, президент Національної академії наук України Борис Патон.