Новини 2020-08-20 12:16

Оксана Коляда: Допомога волонтерського руху стає більш інтелектуальною

Фонд «Повернись живим» відкрив напрямок аналітичного центру і готує для ЗСУ аналітичні звіти.

Загалом допомога волонтерського руху від початку війни на Донбасі стає більш інтелектуальною. Про це в інтерв’ю Тижню розповіла очільниця благодійного фонду «Повернись живим» Оксана Коляда.

 

«Ми у себе в фонді відкрили напрямок аналітичного центру і готуємо для ЗСУ аналітичні звіти. Зокрема один, закритого характеру стосувався систем зв’язку. Другий присвячено проблемам з персоналом, в тому числі причинам звільнення з армії. Зараз ми спільно з Головнокомандувачем ЗСУ і його командою опрацьовуємо цей звіт, адже він створений на замовлення генерал-полковника Руслана Хомчака. У звіті йдеться про впровадження рекомендацій та продовження реформ, які почалися в армії», - повідомила вона.

 

Крім того, за словами Коляди, Фонд активно розвиває медіа-напрямок.

 

«На мій погляд інформування про війну  в «гарячому» режимі трохи віджило, хоча емоції все рівно працюють. Нам по сей день вдається збирати кошти на армію в тому числі й завдяки емоціям, які ми передаємо на нашій сторінці в Facebook, де маємо майже 3 млн підписників. Зараз ми створюємо майданчик експертної думки, адже за час свого існування фонд накопичив певні знання, потужний соціальний капітал, що дає можливість ділитися цими даними як за кордоном так і в Україні. Ми хочемо налагодити зв'язок з українськими діаспорами в усьому світі, координувати допомогу, яка надходить з-за кордону, певним чином її верифікувати. Адже під час своїх відряджень, часто стикаюсь з такою ситуацією, коли діаспора отримує запит на допомогу і далі не розуміє, що з цією допомогою відбувається», - розповіла очільниця благодійного фонду.

схожі новини