Новини 2020-08-21 11:16

Військовим передали нову станцію радіоелектронної боротьби

Вона здатна деорганізувати радіозв‘язок противника на відстані у декілька десятків кілометрів.

Напередодні Дня Незалежності України державне підприємство "ЦКБ "Протон", що входить до складу ДК "Укроборонпром", передало до Збройних сил партію автоматизованих станцій радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М. Про це повідомляють на сайті Укроборонпром, посилаючись на директора підприємства Вотякова Олега.

 

У повідомленні пояснюють, що Р-330КВ1М – це автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку, яка здатна деорганізувати радіозв‘язок противника на відстані у декілька десятків кілометрів. Р-330КВ1М дозволяє блокувати роботу всіх сучасних короткохвильових радіостанцій, зокрема і тих, що створені спеціально для роботи в умовах активних радіоперешкод.

 

В Укроборонпромі додають, що перший серійний зразок цієї станції радіоелектронної боротьби "Протон" поставив до ЗСУ у липні 2019 року. За результатами його бойової експлуатації фахівці конструкторського бюро провели роботи з модернізації окремих вузлів станції, які суттєво підвищили її тактико-технічні можливості.

 

"Удосконалення основних параметрів дозволяє значно поліпшити виявлення та місцевизначення ворожих джерел радіовипромінювання, збільшити відстані постановки завад для дезорганізації радіозв’язку противника. Новітні вироби Р-330КВ1М здатні блокувати роботу більшості сучасних короткохвильових радіостанцій на відстанях у сотні кілометрів", – зазначив директор "Протону".

 

Додають, що корисність внесених змін повністю підтверджено результатами випробувань, що проведено підприємством за участі військових представників.

 

Нагадаємо, що 20 серпня збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню поблизу Авдіївки та Новоолександрівки. Втрат серед українських військових немає. 

схожі новини