Новини 2020-08-21 15:14

Аваков заявив, що цього року не буде масового паломництва іноземців до Умані

Будуть введені технічні обмеження.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що МВС має достатньо сил та засобів, щоб запобігти порушенню домовленостей про обмеження паломництва іноземців до Умані на святкування Рош га-Шана. Про це 21 серпня повідомляють на сайті МВС.

 

"Ми розуміємо всі ризики, які пов’язані із святкуванням єврейського нового року в Умані. За різними підрахунками, на паломництво в цей час приїздило близько 25-50 тисяч осіб. На жаль, зараз ми не можемо собі цього дозволити. Тому будуть введені технічні обмеження. Святкування, яким воно було у формі останніх років, не буде", - зазначив Аваков.

 

Він також додав, що українські дипломати вже провели відповідні консультації з відповідними урядами країн, звідки їде найбільше паломників, "тому, якщо будуть бажаючі порушити домовленості і проводити масові паломництва, то МВС має достатньо сил та засобів, аби врегулювати нехтування суспільними інтересами".

 

Нагадаємо, що 18 серпня уряди України та Ізраїлю закликають усіх паломників, які планують взяти участь у святкуванні Рош га-Шана в Україні, утриматися від відвідання міста Умань через загрозливу епідемічну ситуацію. 

схожі новини