Новини 2020-08-26 16:56

Мінекономіки визначило перелік об'єктів, які не підлягають приватизації

Це підприємства, що забезпечують енергетичну незалежність та обороноздатність держави, підприємства, діяльність яких має важливе значення для суспільства.

Міністерство економіки визначило перелік об'єктів, що не підлягають приватизації. Про це на засіданні уряду сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, передає «Укрінформ» у середу, 26 серпня.

 

Повідомляється, що у першу чергу це підприємства, що забезпечують енергетичну незалежність та обороноздатність держави, підприємства, діяльність яких має важливе значення для суспільства.

 

Зазначається, що Мінекономіки розробило відповідний законопроект про перелік об'єктів права державної власності. Законопроектом пропонується затвердити такий перелік об'єктів, що не підлягають приватизації, у тому числі перелік акціонерних товариств. У статутних капіталах їх частка корпоративних прав, що належить державі, не може бути меншою ніж 50% плюс одна акція. Таких об'єктів дев'ять.

 

«Перелік господарських товариств у статутних капіталах частка корпоративних прав, що належить державі 100%, таких об'єктів 74. Перелік об'єктів культури спорту та лісового господарства, що не підлягають приватизації, таких об'єктів 474. А також перелік державних підприємств, що не підлягають приватизації, але можуть бути перетворені у господарські товариства, таких об'єктів 102», - сказав Петрашко.

 

Раніше повідомлялося, що в Україні утримаються від виставлення на аукціони об'єктів великої приватизації під час кризи. Приватизацію малих об'єктів призупиняти не будуть.

схожі новини