Новини 2020-08-28 13:32

Меркель висловила сподівання, що Путін не направлятиме силовиків до Білорусі

Німецька канцлерка заявила, що в розмові з президентом Росії наполягала на суверенітеті Білорусі.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель сподівається, що президент РФ Владімір Путін не буде направляти російський резерв поліцейських сил до Білорусі. Про це вона заявила на традиційній щорічній річної прес-конференції в Берліні, передає t-online.de.

 

Повідомляється, що на прес-конференції Меркель спитали про те, чи має Берлін змінити свою політику щодо Москви у зв'язку з можливим отруєнням опозиціонера Олексія Навального.

 

"Я так не думаю. Росія - геостратегічний гравець, з яким ми повинні говорити знову і знову, наприклад щодо Сирії та Лівії. Ми вже ввели санкції у зв'язку з конфліктом в Україні, і я також наполягала на суверенітеті Білорусі в розмові з президентом Росії", - заявила Меркель.

 

Вона також висловила надію, що сформований Путіним так званий резерв з поліцейських сил не буде розміщено на території Білорусі.

 

Нагадаємо, 27 серпня Путін заявив, що Російська Федерація підготувала резерв з силовиків, які можуть бути направлені для врегулювання ситуації в Білорусі.

 

18 серпня німецька канцлерка Ангела Меркель спілкувалася телефоном з президентом Росії Володимиром Путіним. Обговорення стосувалося ситуації в Білорусі після президентських виборів 9 серпня. 

 

схожі новини