Новини 2020-09-03 12:57

На Харківщині через пожежі постраждали 33 особи

Постраждалим обіцяють виплатити збитки.

У результаті пожеж в Харківській області постраждали 33 людини, вогнем пошкоджено 22 домогосподарства. Про це 3 вересня на брифінгу в Харківській області розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

Аваков зазначив, що сьогодні відбудеться засідання спеціальної комісії, на якій буде прийнято рішення про виплату компенсацій постраждалим від пожеж, а також оцінена сума збитку.

 

Нагадаємо, 2 вересня повідомлялося про масштабну пожежу на Харківщині. Президент України Володимир Зеленський зібрав термінову нараду щодо лісових пожеж на Харківщині та Луганщині. За останніми даними, площа займання становить 400 гектарів, з них 100 гектарів – верхова пожежа.

 

Водначас у районі населених пунктів Новолуганське, Болотенне, Зайцеве, Лобачеве, Новоайдар та поблизу Пісок, на різних ділянках місцевості також триває ліквідація пожеж. Тут зафіксували  загоряння сухої трави площею близько 90 гектарів. Внаслідок пожежі в Луганській області загинула одна людина, ще двоє з опіками різних ступенів важкості госпіталізовані. 

 

3 вересня у штабі Операції Об'єднаних Сил заявили, що ймовірною причиною масштабних пожеж може бути підпал з боку російських найманців. 

 

 

 

схожі новини