Новини 2020-09-07 12:36

Оксана Сироїд: Олігархи — це кінцеві бенефіціари хаосу в Україні

Тиждень.ua поспілкувався з лідеркою "Самопомочі".

Олігархи - це кінцеві бенефіціари хаосу в Україні. Вони побудували країну хаосу, і цей хаос, власне і є кінцевою метою. Про це розповіла у інтерв'ю Тижню колишня заступниця Голови Верховної Ради України VIII скликання, а нині лідерка партії об’єднання «Самопоміч» Оксана Сироїд, цитуючи одного з учасників Львівського безпекового форуму.

 

"Тобто вони не прагнуть щось упорядкувати. Не тому, що комусь не вдається. Просто таким є завдання — підтримувати хаос. Зокрема й війну на нинішньому її етапі. Зокрема й телеканали, якими вони сьогодні є. Що відбулося в 1990-х роках, у час великої приватизації? Доступ до всіх природних ресурсів монополізували кілька людей, яких ми сьогодні називаємо олігархами. Також вони отримали контроль над критичною інфраструктурою в країні й над медіа. І ось вони фактично налагодили ланцюжок власного відтворення. Створили монополії, а щоб їх зберегти їм потрібно контролювати владу", - пояснила Сироїд.

 

Вона також додала, що щоб отримати контроль над владою, їм потрібні політичні проєкти й медіа. Вони створюють проєкти й через свої медіа їх продають. Приходять до влади, щоб зберегти і примножити свої монополії. Тому ми перебуваємо в парадоксальній ситуації: країна бідніє — олігархи багатіють. 

 

Читайте також: Оксана Сироїд: Реванш — це не тоді, коли ти пропагуєш Росію, а тоді, коли ти її не караєш  

 

 

схожі новини