Новини 2020-09-07 14:28

Аваков повідомив, скільки паломників відвідають Умань цьогоріч

За словами міністра внутрішніх справ, під час Рош га-Шана в Умані будуть введені технічні обмеження.

Очільник МВС Арсен Аваков повідомив, що цьогоріч місто Умань Черкаської області для святкування єврейського нового року Рош га-Шана відвідають близько 3 тисяч паломників. Про це Аваков заявив у понеділок, 7 вересня, під час наради за участі голови Нацполіції Ігоря Клименка, міського голови Умані Олександра Цебрія, а також представників Міністерства закордонних справ і Міністерства культури та інформаційної політики.

 

"За різними підрахунками, щорічно в Умань для святкування єврейського нового року приїздило 30-40 тисяч осіб. Цього року у зв’язку із всесвітньою пандемією місто відвідають близько 3 тисяч осіб. Всі паломники, які прибули в Україну до введеної урядом тимчасової заборони на в’їзд іноземців пройдуть тести на COVID-19", - сказав Аваков.

 

За словами міністра внутрішніх справ, під час Рош га-Шана в Умані будуть введені технічні обмеження.

 

"Ми розуміємо всі ризики, які пов’язані із святкуванням Рош га-Шана. Підрозділи МВС забезпечуватимуть правопорядок та безпеку на вулицях Умані. Ми зробимо усе можливе, щоб ці заходи пройшли спокійно та безпечно", - додав Аваков.

 

Як повідомлялося, на час паломництва хасидів в Умані посилять карантин.

 

Раніше міський голова Умані Олександр Цебрій заявив про готовність заблокувати в'їзди до міста у разі масового приїзду прочан-хасидів на святкування юдейського Нового року.

схожі новини