Новини 2020-09-11 17:42

Закревська: Не бачу ані доцільності, ані підстав для спільного патрулювання

Це нелогічно, це неправильно, і несе для України великі ризики.

Адвокатка Небесної сотні Євгенія Закревська не розуміє, які завдання для України вирішить допуск проксі Росії на позиції української армії. Вона вважає, що ані доцільності, ані підстав для цього немає. Про це вона розповіла в опитуванні політиків і громадських діячів про їхні ставлення до ідеї спільного патрулювання з окупантами на Донбасі Тижню

 

"Як мені відомо, то порушення перемир’я з боку українських військових не зафіксовано. І навпаки: зафіксовано порушення перемир’я «незаконними збройними формуваннями» – проксі Росії (формування, що діють від імені Росії – ред.). І в тому, аби інспектувати позиції українських військових – я не бачу логіки. Так, я не вважаю проблемою, що ОБСЄ працює на лінії розмежування. Вони цим займаються роками. І фіксують порушення перемир’я з боку бойовиків. І логічним було б провести інспекцію щодо дотримання умов перемир’я, укріплень тощо саме проксі Росії", - зазначила Закревська.

 

Вона розповіла, що не бачить ані доцільності, ані підстав для таких дій.

 

"І як хто вони там будуть? Якщо ці формування допускати на інспектування – то вже йдеться про надання їм певної суб’єктності, незалежної від Російської Федерації. Це не правильно. Тим паче, Росія постійно говорить, що у нас на Донбасі «внутрішній конфлікт». І Україна в цій ситуації маж робити все можливе, аби не давати агентам РФ окрему суб’єктність. Україна не має давати приводів міжнародній спільноті говорити про те, що у нас «внутрішній конфлікт». Це не логічно, це не правильно і несе для України великі ризики", - наголосила адвокатка.

 

Читайте також: Кому потрібне спільне патрулювання 

 

 

 

 

схожі новини