Новини 2020-09-16 14:07

"Євросолідарність" вирішила на виборах мера Києва підтримати Кличка

У партії заявили, що нинішній мер реалізував політичний курс п'ятого президента України Петра Порошенка.

Партія "Європейська солідарність" вирішила підтримати на виборах мера Києва нинішнього міського голову Віталія Кличка. Про це у середу, 16 вересня, заявив секретар Київради та голова Київської міської організації партії "ЄС" Володимир Прокопів.

 

"У 2015 році ми з вами делегували, висунули на посаду київського міського голови нинішнього мера Віталія Кличка. Саме в той час Петро Порошенко розпочав курс на децентралізацію. Завдяки цьому істотно збільшено бюджет столиці. Це відкрило нам можливість для реалізації великої кількості амбітних проектів, які поліпшили життя кожного з нас. Я наголошую, без цієї реформи, без децентралізації це було б неможливо. Тому сьогодні на посаду київського міського голови ми підтримуємо нашого нинішнього міського голову, який реалізував політичний курс п'ятого президента України", - сказав Прокопів.

 

Водночас він закликав киян на виборах до Київської міської ради підтримати команду "Євросолідарності".

 

Нагадаємо, 5 вересня в Україні офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів. Голосування заплановане на 25 жовтня. Місцеві вибори 2020 року голів і депутатів сільських, селищних та міських рад відбуватимуться за новим Виборчим кодексом, що враховує нову територіальну основу України і кількість виборців у громаді.

схожі новини