Новини 2020-09-17 11:41

Офіс президента прокоментував ситуацію з нардепом Юрченком, якого підозрюють у корупції

У відомстві сподіваються, що матеріали справи належні за своєю якістю, щоб було можливим довести відповідні звинувачення у суді.

Офіс президента України заявив, що з політичної й моральної точок зору Олександр Юрченко, якого підозрюють у корупції, втратив етичні підстави бути депутатом Верховної Ради. Про це у четвер, 17 вересня, йдеться на сайті ОПУ.

 

 

"Що найбільше обурює у поведінці депутата Олександра Юрченка, то це зухвалість у спілкуванні – його, а разом з ним і його помічника, нехай і неофіційного. Національне антикорупційне бюро України зафіксувало, що пан Юрченко у свої 32 роки поводиться так, ніби він повністю пропустив увесь політичний розвиток нашого суспільства після 2014 року. Не побачив, не зрозумів, не навчився. Жодного виправдання цьому бути не може. Цілком логічно, що з такою зухвалістю він став «героєм» того відео, яке оприлюднило НАБУ й подивилася вся країна. Від зухвалості до хабарництва – завжди один крок", - йдеться у повідомленні.

 

В Офісі президента висловили сподівання, що матеріали цієї та інших гучних справ зібрані в достатній кількості й належні за своєю якістю, щоб було можливим довести відповідні звинувачення у суді.

 

Водночас у відомстві звертають увагу громадськості на презумпцію невинуватості.

 

"Очікуємо, що пан Юрченко співпрацюватиме з представниками НАБУ, САП та Офісу Генерального прокурора для встановлення всіх правдивих обставин цієї справи в юридичному значенні цих слів", - зазначили в Офісі президента.

 

Як повідомлялося, НАБУ опублікувало відеоматеріали стосовно передачі частини хабаря народному депутату Юрченку і закликало генпрокурора погодити йому підозру. Крім того, помічнику Юрченка Івану Фіщенку повідомили про підозру в пособництві в отриманні депутатом хабаря в розмірі 13 тис. доларів.

 

17 вересня стало відомо, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру Юрченку.