Новини 2020-09-17 20:00

Рекорд COVID-19 та підозра депутату Юрченку. Головне за 17 вересня

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цього четверга.

В Україні зафіксували рекорд захворюваності на COVID-19

 

За минулу добу у 3 584 людей підтвердили COVID-19. Найбільше нових хворих зафіксовано на Харківщині (483).

 

За добу 1 589 пацієнтів одужали, а 60 – померли.

 

Від початку пандемії в Україні COVID-19 виявили у 166 244 людей, з них одужали 73 913 пацієнтів. 3 400 померли від ускладнень. Лікується 88 931 людина.

 

Народному депутату Юрченку повідомили про підозру, САП клопотатиме про арешт

 

Народному депутату Олександру Юрченку повідомили про підозру.  Його підозрюють у одержанні неправомірної вигоди у великому розмірі, а також у підбуренні до надання неправомірної вигоди службовій особі, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 368, ч. 4 ст. 27 ч. 4 ст. 369 КК України).

 

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури клопотатимуть у Вищому антикорупційному суді про арешт Юрченка з можливістю внесення 6,5 млн грн застави.

 

Крім того, Юрченка виключили з фракції «Слуга народу».

 

Зауважимо: Юрченко в завуальованій формі просив надати йому через посередника хабар (13 тисяч доларів) за внесення пропозицій до законопроєкту та надалі 200 тисяч доларів для підкупу депутатів - за голосування за подані ним пропозиції.

 

Від прозорості обрання нового голови САП залежатиме підтримка України – ЄС та США

 

Посольство США в Україні та представництво ЄС заявили, що від прозорості обрання нового голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури залежатиме подальша підтримка України.

 

Європарламент визнав Координаційну раду опозиції представницьким органом білорусів

 

Європарламент схвалив резолюцію, у якій пропонує визнати Координаційну раду опозиції представницьким органом білоруського народу та закликає до санкцій проти режиму Аляксандра Лукашенки. «За» проголосували 574 парламентарі.

схожі новини