Новини 2020-09-21 16:10

На кордоні з Білоруссю відновив роботу пункт пропуску “Нові Яриловичі”

Наразі у черзі на в’їзд до України чекають близько 550 транспортних засобів.

У Чернігівській області на кордоні з  Білоруссю відновив роботу пункт пропуску “Нові Яриловичі”, наразі у черзі на в’їзд до України стоять близько 550 транспортних засобів. Про це у вівторок, 21 вересня, повідомляє пресслужба Держмитслужби.

 

"На українсько-білоруському кордоні в Чернігівській області поновив роботу пункт пропуску “Нові Яриловичі”. Обмежувальні заходи були впроваджені через поширення коронавірусної хвороби. Закриття пункту пропуску “Нові Яриловичі” призвело до накопичення транспортних засобів в пп “Виступовичі”. У черзі на в’їзд в Україну наразі перебуває близько 550 транспортних засобів, на виїзд — 250", - йдеться в повідомленні.

 

У пресслужбі закликали громадян, перевізників та суб'єктів зовнішньо-економічної діяльності враховувати цю інформацію при плануванні поїздок через та в Білорусь.

 

Нагадаємо, 15 вересня у Білорусі на кордоні з Україною зібралися  хасиди, які хочуть потрапити на свято Рош га-Шана. В Україну їх не впускали через заборону в’їзду іноземцям до 28 вересня, що пов’язано із запобіганням поширенню COVID-19. У зв’язку із запровадженням такого обмеження український кордон охороняється в посиленому режимі. З 16 вересня п/п "Нові Яриловичі" рішенням уряду був закритий. Станом на 16 вересня на кордоні між Білоруссю та Україною перебували до двох тисяч хасидів. 

 

18 вересня стало відомо, що хасиди, які перебували на нейтральній ділянці українсько-білоруського кордону поблизу пункту пропуску "Нові Яриловичі", почали масово повертатися в Білорусь. 

схожі новини