Новини 2020-09-22 10:41

Україна не отримувала від ЄС сигналу про можливий перегляд безвізу - Джапарова

За словами першої заступниці мінстра закордонних справ, зараз немає ніяких загроз для безвізу з ЄС.

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова заявила, що Україна не отримувала від представників Європейського Союзу офіційної інформації про можливий перегляд безвізового режиму. Відповідні заяви можуть звучати лише від окремих політичних фігур. Про це у вівторок, 22 вересня, повідомляє пресслужба МЗС.

 

За словами Джапарової, зараз немає ніяких загроз для безвізу з ЄС.

 

"Україна не отримувала від представників Європейського Союзу на офіційному рівні інформацію про перегляд безвізової політики щодо України. Певні заяви, які можуть звучати, це заяви політичних фігур", - сказала заступниця Кулеби.

 

Як повідомлялося, через ситуацію навколо призначення нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Україна ризикує втратити безвізовий режим і фінансову допомогу від Євросоюзу. Про це 17 вересня заявила депутатка Європарламенту від ФРН, член комітету у закордонних справах Віола фон Крамон. Водночас прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підкреслив, що безвізовому режиму України з ЄС нічого не загрожує.Також ситуацію прокоментував президент Володимир Зеленський, зазначивши, що підтримує прозорий процес відбору керівника САП.

схожі новини