Новини 2020-09-22 15:03

ВООЗ повідомила про рекордну кількість нових випадків COVID-19 за тиждень

Сплеск захворюваності відбувається на тлі зниження рівня смертності.

За минулий тиждень у світі зафіксували рекордну кількість нових випадків зараження COVID-19 - майже 2 млн. Сплеск захворюваності відбувається на тлі зниження рівня смертності. Про це йдеться у звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

Як зазначається, у період з 14 по 20 вересня в світі виявили 1 998 897 хворих на COVID-19, що на 6% більше, ніж тижнем раніше.

 

"Це найбільша кількість зареєстрованих випадків зараження за один тиждень з початку епідемії", — заявили в ВООЗ.

 

Дані ВООЗ показують, що попри сплеск нових випадків захворювання, кількість нових летальних випадків скорочується. Минулого тижня від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли 36 764 людини (на 10% менше, ніж в попередній тиждень).

 

За даними ВООЗ, приріст нових випадків зараження спостерігався майже у всіх регіонах світу, крім Африки. При цьому в Європі і Америці кількість хворих на COVID-19 збільшилося на 11% і 10% відповідно.

 

На Америку, як і раніше, припадає половина всіх зареєстрованих випадків зараження та смертей. У США і Бразилії, в найбільш постраждалих від пандемії країнах, за останній тиждень померли більш ніж 5000 пацієнтів з COVID-19.

 

Тим часом в Європі, де деякі країни переживають другу хвилю пандемії, кількість померлих від коронавірусу за семиденний період перевищила 4000, що на 27% більше, ніж тижнем раніше.

 

Як повідомлялося, в Україні 21 вересня зафіксували майже 3 тисячі нових випадків COVID-19