Новини 2020-09-28 19:54

Нагірний Карабах, санкції ЄС та справа Шеремета. Головне за 28 вересня

Тиждень.ua зібрав головні новини цього понеділка.

 

У ЄС схвалили санкції проти причетних до будівництва Керченського мосту

 

Посли ЄС схвалили санкції проти двох осіб і чотирьох компаній, відповідальних за будівництво Керченського мосту. Про це повідомив брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк у Twitter у понеділок, 28 вересня.

 

В Азербайджані оголосили мобілізацію

 

У понеділок, 28 вересня, президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив часткову мобілізацію. Зауважимо, між Вірменією і Азербайджаном протягом ночі на 28 вересня тривали бойові дії в Нагірному Карабасі. У Вірменії заявили про підготовку до довгострокової війни. Посольство України в Азербайджані закликає українців утриматися від відвідування окремих регіонів країни у зв'язку з загостренням воєнного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном. Такі ж рекомендації стосуються і Вірменії.

 

Україна дозволила в'їзд для іноземців

 

Від понеділка, 28 вересня, в'їзд в Україну іноземців дозволили. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

 

Справа Шеремета. Суд залишив Антоненка під вартою

 

Шевченківський районний суд Києва у понеділок, 28 вересня, розпочав засідання з розгляду справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. На початку засідання основні присяжні у справі – Фірсов, Глоба і Михайленко – склали присягу. Зауважимо, суд відмовився відводити одного з основних присяжних – Юрія Михайленка. Своєю чергою, представник обвинувачення оголосив обвинувальний акт. Також суд залишив під вартою Андрія Антоненка.

схожі новини