Новини 2020-09-28 19:37

Справа Шеремета. Суд залишив Антоненка під вартою

Наступне судове засідання у цій справі призначене на 8 жовтня.

Шевченківський райсуд Києва у понеділок, 28 вересня, залишив під вартою обвинуваченого у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета ветерана АТО та музиканта Андрія Антоненка. Про це оголосила головуюча суддя Оксана Голуб.

 

"Суд ухвалив клопотання захисника Кругового про зміну запобіжного заходу Антоненку залишити без задоволення", - сказала Голуб.

 

За її словами, наступне судове засідання у цій справі призначене на 8 жовтня на 14:30, де, як зазначила головуюча, будуть заслуховуватися вступні промови сторін, а також думки сторін щодо визначення порядку дослідження доказів і клопотань.

 

Як повідомлялося, Шевченківський райсуд Києва 28 вересня відмовився відводити одного з основних присяжних у справі вбивства Павла Шеремета – Юрія Михайленка. Раніше присяжні у справі Шеремета склали присягу. Крім того, представник обвинувачення  під час засідання оголосив обвинувальний акт. 

 

Нагадаємо, справа стосується вбивства журналіста Павла Шеремета 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівниці «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб). У СБУ озвучили основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.

 

12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі. Мова йде, зокрема, про Андрія «Ріффмастера» Антоненка. Він – лідер гурту Riffmaster, військовий сержант Сил Спеціальних операцій ЗС України, автор хіта Сил спецоперацій «Тихо прийшов, тихо пішов». Також у справі фігурують лікарка Юлія Кузьменко, добровольці Владислав та Інна Грищенки, медсестра Яна Дугарь.

схожі новини