Новини 2020-09-29 11:09

У справі Новака затримали ще трьох людей

Затриманих доставлять до прокуратури Варшави, де їм пред’являть звинувачення.

У справі колишнього очільника Укравтодору й екс-міністра транспорту Польщі Славоміра Новака у вівторок, 29 вересня, затримали ще трьох осіб. Про це РАР повідомила  речниця окружної прокуратури Варшави Александра Скжиняж.

 

«Cеред затриманих - колишній голова паливно-енергетичного концерну Даріуш К., а також колишній голова правління енергетичних компаній Войцєх Т.», - сказала вона.

 

Затриманих доставлять до прокуратури Варшави, де їм пред’являть звинувачення. Йдеться про підозру в наданні Новаку хабарів на суму кількасот тисяч злотих (понад мільйон гривень) за те, щоб посісти впливові посади. Йдеться про періоди, коли Новак виконував обов’язки голови політичного кабінету Ради міністрів і коли він обіймав посаду міністра транспорту, будівництва і водних ресурсів РП.

 

Нагадаємо, у 2011-2013 роках Новак був міністром транспорту і водного господарства Польщі. Посаду голови Укравтодору він обіймав з 2016 року. 24 вересня 2019 року він пішов у відставку.

 

22 липня суд Варшави арештував Новака на три місяці. Його підозрюють у відмиванні грошей та управлінні організованою злочинною групою.