Новини 2020-10-01 15:01

Павловський підтвердив вину Мангера в замовленні вбивства Гандзюк

Також Павловський заявив, що він та його донька неодноразово отримували погрози від Мангера.

У суді один з підозрюваних у справі Катерини Гандзюк Ігор Павловський підтвердив вину голови Херсонської облради Владислава Мангера в замовленні вбивства Гандзюк. Про це йдеться на сторінці «Хто замовив Катю Гандзюк?» у Facebook у четвер, 1 жовтня.

 

Павловський повідомив про те, що під час спілкування з Олексієм Левіним той неодноразово згадував, що саме «Миколайович» замовив напад на Гандзюк. У серпні 2018-го, коли заарештували «стрілочника» Новікова, під час однієї з розмов з Левіним Павловському стало відомо, що «Миколайович» - це і є Мангер.

 

Також Павловський заявив, що він та його донька неодноразово отримували погрози від Мангера і нібито тому 17 грудня 2019 року він дав суду неправдиві свідчення про непричетність до вбивства Гандзюк Мангера та Левіна.

 

Повідомляється, що наступне засідання у цій справі відбудеться 16 жовтня о 9:30 у Приморському районному суді Одеси.

 

Зауважимо: Ігоря Павловського правоохоронці затримали 20 січня 2020 року під час спецоперації в Херсоні.

  

Нагадаємо,  31 липня 2018 року в Херсоні невідомий облив кислотою  виконувача обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради та відому громадську діячку Катерину Гандзюк. Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом нападу на Гандзюк, попередня правова кваліфікація – ст. 296 ККУ «хуліганство». Проте згодом поліція перекваліфікувала напад на «замах на вбивство».

 

4 листопада Катерина Гандзюк померла. За попередньою інформацією, причиною смерті активістки став обрив тромбу.

 

Спецслужби розслідують п'ять кримінальних проваджень, що стосуються вбивства Гандзюк.

 

6 червня 2019 року суд оголосив вироки виконавцям. Підбурювача та пособника нападу Сергія Торбіна засуджено до 6 років 6 місяців, безпосереднього виконавця Микиту Грабчука - до 6 років, пособників Володимира Васяновича і В’ячеслава Вишневського - до 4, а Віктора Горбунова - до 3 років позбавлення волі. За версією друзів Гандзюк, посередником між виконавцями злочину та замовником начебто був Ігор Павловський з кличкою «Собака»  – на той момент помічник народного депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука.

  

27 квітня 2020 року Служба безпеки заявила, що завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Мангера та Левіна.

схожі новини