Новини 2020-10-05 16:00

У США заявили, що можуть посилити санкції проти Росії

Про це заявив заступник державного секретаря США Стівен Біґен.

Заступник державного секретаря США Стівен Біґен заявив, що санкції проти Росії не будуть зняті, вони можуть навіть поглибитися, якщо російська влада не долучиться до дипломатичного процесу з відновлення суверенітету України на Донбасі. Про це він заявив під час першої онлайн-дискусії YES на тему: «Перспективи реформ, безпеки та євроатлантичної інтеграції України», як передає Укрінформ.

 

 "Мінська угода-2 і нормандський формат залишаються актуальними – вони можуть бути небездоганними, проте це ті інструменти, що в нас є. Нам ще належить віднайти шляхи, як використовувати їх із залученням США та підтримкою США. Українська ініціатива щодо забезпечення більш тривалого режиму припинення вогню – це важливий перший крок. (...) Режим припинення вогню необхідний для зниження рівня насильства та напруженості, аби цього було достатньо для подальших кроків, необхідних для справжнього відновлення суверенітету України на цій території", - розповів Біґен.

 

Також він вважає, що першочерговим високим пріоритетом має бути безпека на сході України. Це означає певний контроль над кордоном України, щоб могли утворитися інші умови, в тому числі й проведення виборів.

 

"І нарешті, і це надважливо – США, ЄС і міжнародні інституції мають відіграти в цьому активну роль – нам потрібний потужний фінансовий пакет у якості дієвого заохочення, який демонструє, що всі жителі України, в тому числі і ті, хто живе на Донбасі, є частиною України, яка може процвітати та бути успішною", - наголосив Біґен.

 

 

схожі новини