Новини 2020-10-06 19:40

Україна та ЄС підписали угоди на 60 млн євро

Церемонія підписання відбулася в Брюсселі в рамках саміту Україна-ЄС.

У вівторок, 6 жовтня, Київ та Єврокомісія підписали три угоди, які передбачають виділення Україні 60 млн євро. Про це повідомила «Європейська правда».

 

Зокрема, угода про фінансування заходу «Програма ЄС «Міцні регіони» передбачає внесок ЄС на суму 30 млн євро. Кошти мають сприяти збільшенню соціального капіталу в уразливих регіонах шляхом допомоги місцевим органам влади щодо реагування на наслідки пандемії.

 

Угода про  фінансування заходу «Механізм розвитку громадянського суспільства України» передбачає виділення 20 млн євро для зміцнення демократії.  Кошти покликані зміцнити спроможність організацій громадянського суспільства брати участь у розробці політики та надання послуг, пов’язаних з просуванням реформ, активним громадянством, сталим розвитком і соціальною згуртованістю.

 

У рамках третьої угоди про  фінансування заходу «Кліматичний пакет для стабільної економіки: (CASE) в Україні»  з боку ЄС буде виділено 10 млн євро. Угодою передбачається розробка та реалізація політики і заходів, які ефективно підтримують перехід до кліматично нейтрального, чистого, ресурсоефективного та безпечного енергопостачання і споживання.

 

Зазначається, що церемонія підписання відбулася в Брюсселі в рамках саміту Україна-ЄС.

схожі новини