Новини 2020-10-07 16:05

Авіакатастрофа в Чугуєві. Уруський заявив про грубі порушення в організації та виконанні польотів

Наразі комісія з розслідування причин катастрофи літака продовжує свою роботу.

Віцепрем’єр-міністр, голова державної комісії зі з'ясування причин та обставин катастрофи Ан-26 у Харківській області Олег Уруський заявив, що у літака відмовив у роботі один з блоків системи управління двигуна і були грубі порушення у виконанні та організації польотів. Про це він повідомив у середу, 7 жовтня, після того, як заслухав доповідь голів трьох підкомісій з розслідування авіакатастрофи - авіаційної, льотної та технічної.

 

Уруський зазначив, що за результатами дешифрування бортових самописців повністю відновлено трагічний шостий політ літака Ан-26Ш, а також встановлено зміст перемовин, як між членами екіпажу, так і з керівництвом польотів.

 

"Встановлена технічна причина нештатної роботи лівого двигуна та спрацювання датчика падіння тиску по "ВКМ" (вимірювач крутного моменту). Це сталося в наслідок відмови у роботі одного з блоків системи управління двигуна. Також розслідування засвідчило наявність грубих порушень, як у виконанні польотних завдань, так і в організації польотів загалом", - написав Уруський.

 

На даний час урядова комісія з розслідування причин катастрофи літака Ан-26Ш продовжує свою роботу.

 

Нагадаємо, 25 вересня при заході на посадку в аеропорту Чугуєва на Харківщині розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил.

 

На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один - В'ячеслав Золочевський - перебуває на лікуванні.

схожі новини