Новини 2020-10-07 20:00

Заява Путіна про "зобов'язання" перед Вірменією та деталі авіакатастрофи в Чугуєві. Головне за 7 жовтня

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цієї середи

Путін заявив про готовність Росії виконувати союзницькі зобов'язання перед Вірменією

 

Президент Росії Владімір Путін заявив, що так як Вірменія є членом Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), то у Росії перед Вірменією є "певні зобов'язання".

 

 

Авіакатастрофа в Чугуєві. Уруський заявив про грубі порушення в організації та виконанні польотів  

 

Віцепрем’єр-міністр, голова державної комісії зі з'ясування причин та обставин катастрофи Ан-26 у Харківській області Олег Уруський заявив, що у літака відмовив у роботі один з блоків системи управління двигуна і були грубі порушення у виконанні та організації польотів. Наразі комісія з розслідування причин катастрофи літака продовжує свою роботу.

 

 

У рамках саміту Україна - ЄС було підписано угоди на 390 млн євро - Шмигаль

 

У рамках саміту Україна - Європейський Союз між сторонами були підписані угоди на загальну суму 390 мільйонів євро. Серед них три угоди з ЄС та дві - з Європейським інвестиційним банком. 

 

 

Активістка, яка викрила плагіат в роботах Шкарлета, заявила про стеження та погрози зґвалтування

 

Активістка Світлана Благодєтєлєва-Вовк заявила, що їй надсилають погрози згвалтування, фотографії будинку, її особисті фото, що свідчить про стеження за нею. Поліція «не бачить складу злочину» у погрозах зґвалтування і переслідуванні. Натомість там кажуть про «романтичні листи». 

 

 

 

Національна академія наук України обрала нового президента

 

У середу, 7 жовтня, відбулися вибори Президента Національної академії наук України. Ним став академік Анатолій Загородній.

 

 

 

Новий рекорд. В Україні зафіксували понад 4,7 тисяч випадків COVID-19

 

Станом на 9:00 середи, 7 жовтня, в Україні - 239 337 випадків COVID-19, із них 4 597 летальних, 105 970 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 4 753 нових випадки — це рекорд кількості нових хворих за добу. Натомість, за добу одужали 2 569 пацієнтів.