Новини 2020-10-08 17:59

Укроборонпром хочуть розділити на два нові холдинги

Сам концерн ліквідують.

Концерн «Укроборонпром» планують ліквідувати. Замість нього створять два холдинги - оборонних технологій та аерокосмічний. Про це йдеться на сайті Концерну в четвер, 8 жовтня.

 

Зазначається, Укроборонпром підготував стратегію трансформації концерну для затвердження Наглядовою радою Укроборонпрому. Згідно зі стратегією, ліквідація Концерну є фінальним етапом трансформації.

 

Холдинги будуть виконувати роль корпоративних центрів та реалізовувати політику власності для галузевих науково-виробничих об’єднань, що будуть створені після корпоратизації.

 

Підприємства-учасники Укроборонпрому, які виготовляють озброєння та військову техніку для сил безпеки та оборони, увійдуть до оборонного холдингу, низка авіабудівних підприємств відійдуть до аерокосмічного. Крім того, у складі оборонного холдингу будуть створені шість галузевих субхолдингів та увійдуть спецекспортери.

 

Повідомляється, що реформа оборонних підприємств передбачає їх корпоратизацію та об’єднання у державні холдингові компанії за галузевим принципом, та поступове запровадження міжнародних стандартів корпоративного управління. Мета перетворень – залучення іноземних інвестицій в оборонну галузь.

                                                                                                                                    

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Айвараса Абромавичуса з посади гендиректора Укроборонпрому. Концерн очолив Ігор Фоменко.

схожі новини