Новини 2020-10-15 09:31

Байден визначився, як буде підтримувати України у разі перемоги на виборах президента у США

Зокрема він пообіцяв надати військову допомогу.

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден у разі виграшу на президентських виборах у США пообіцяв працювати над припиненням війни на Донбасі та допомогти боротись з корупцією в Україні. Про це йдеться у заяві кампанії Байдена/Гарріс  "Бачення Джо Байдена щодо відносин Америки з Україною", як передає Європейська правда.

 

"Байден домагатиметься завершення конфлікту в Україні і працюватиме з європейськими союзниками, щоб підтримати Україну, яка прагне суверенного, демократичного і процвітаючого майбутнього, на яке вона заслуговує", - зазначається у заяві.

 

Зокрема кандидат у президенти США обіцяє надати військову допомогу Україні, у тому числі летальну зброю, щоб допомогти захистити себе від російської агресії. 

 

Також Байден збирається заохочувати український уряд, бізнес і громадянське суспільство до боротьби з корупцією і консолідації суспільства, щоб українські громадяни могли користується верховенством права та економічними можливостями. 

 

"Джо Байден розуміє те, чого не розуміє Дональд Трамп: Україна бореться за захист своєї незалежності і суверенітету. Успіх України сприятиме кращій безпеці і стабільності Європи, що є в інтересах Америки", - йдеться у заяві.

 

Нагадаємо, що президентські вибори в США заплановані на 3 листопада. 

схожі новини