Новини 2020-10-21 12:46

Близько 40% українців вважають місцеві вибори важливими - опитування

Частково погоджуються з важливістю виборів 24,9% українців.

В Україні 44% громадян вважають, що місцеві вибори є важливими для життя громади. Зовсім не важливі місцеві вибори для 2,8% українців. Про це свідчать дані опитування Школи політичної аналітики Національного університету "Києво-Могилянська академія", проведеного з 2 по 16 вересня.

 

Дослідження показує, що найбільш важливими вибори вважають на Півночі України - 58,5%. Водночас на Півночі найбільше опитаних відповіли, що цілком із цим не погоджуються - 5,1%.

 

"Частково з твердженням про важливість місцевих виборів погодилися 24,9% респондентів, натомість лише 5,9% висловили свою «часткову» незгоду. Особливих варіацій в регіональному та віковому розподілі відповідей на це питання не спостерігається, так само, як і за освітою, що в цілому свідчить про розуміння респондентами значимості місцевих виборів", - пишуть у дослідженні.

 

Нагадаємо, що 21 жовтня Міністерство охорони здоров'я нагадало про важливість під час передвиборчої агітації та безпосередньо 25 жовтня дотримуватись встановлених в країні протиепідемічних правил. 

схожі новини