Новини 2020-10-29 13:15

Служба безпеки викрила у Києві учасника «ЛНР»

Чоловік використовував несправжні документи.

Служба безпеки України повідомила про підозру учаснику незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР», який брав участь у бойових діях на стороні військових формувань Росії. Він проживав у Києві. Про це 29 жовтня повідомляють у СБУ.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресцентр СБУ.

 

За даними слідчих СБУ, уродженець міста Стаханова Луганської області у 2014 році приєднався до так званої «народної міліції ЛНР», де був заступником командира одного з підрозділів бойовиків. Маючи вищу інженерну освіту, зловмисник виконував завдання із забезпечення ремонту бронетанкової та військової автомобільної техніки терористичних угруповань.


Він прибув на підконтрольну українській владі територію, оселився в орендованому помешканні у Києві та влаштувався на роботу в одну із комерційних структур у сфері надання телекомунікаційних послуг, використовуючи підставні документи.

 

Як зазначається, за місцем тимчасового проживання зловмисника виявлено банківські картки, мобільні телефони і комп’ютерну техніку із доказами участі фігуранта у складі незаконних збройних формувань.

 

 

схожі новини