Новини 2020-11-02 14:05

Заборонена через Медведчука "Справа Василя Стуса" вийшла з рішенням суду на форзацах

Видавництво “Vivat” випустило новий наклад книги Вахтанга Кіпіані.

Видавництво “Vivat” випустило новий наклад книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, розмістивши на її форзацах рішення Дарницького райсуду Києва щодо її заборони. Про це у понеділок, 2 листопада, повідомила генеральний директор видавництва "Vivat" Юлія Орлова у Фейсбуці.

 

“Цей тираж особливий у всіх сенсах, але прийшла пора розповісти про підготовлений нами з Вахтангом Кіпіані сюрприз. ... На форзацах книги розміщено рішення Дарницького райсуду про заборону книги в першій інстанції, яке може вступити в силу 18.11.20, та передмова укладача книги Вахтанга Кіпіані”, - написала Орлова.

 

 

 

Вона додала, що наклад у такому вигляді друкується вперше.

 

Нагадаємо, 19 жовтня Дарницький районний суд Києва частково задовольнив позов народного депутата Віктора Медведчука проти видавництва Vivat і книжки історика Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса".

 

"Заборонити Кіпіані і видавництву Vivat розповсюджувати надрукований тираж книжки "Справа Василя Стуса" і подальше його тиражування до усунення порушення особистого немайнового права Медведчука", – оголосила суддя.

 

В Україні на підтримку книги про Стуса запустили флешмоб, закликавши купувати працю та поширювати фрагменти про роль Медведчука у справі поета та намагання приховати правду про це.

 

Після рішення суду "Справу Василя Стуса" повністю розкупили - і у видавництві Vivat, і в решти дистриб'юторів. Згодом стало відомо, що видавництво "Vivat" розпочало додрук 15 тисяч примірників "Справи Василя Стуса".

схожі новини