Новини 2020-11-03 20:00

Рекорд COVID-19 та оголошення в розшук судді Вовка. Головне за 3 листопада

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цього вівторка.

В Україні зафіксували рекордну кількість нових хворих на COVID-19

 

За добу в Україні зафіксували 8 899 нових випадків COVID-19 - це рекорд з добової кількості нових хворих. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що COVID-19 поширюється в «ураганному режимі».

 

20 жовтня Степанов прогнозував, що у найближчі тижні кількість хворих на COVID-19 на добу сягне 8-10 тисяч.

 

ЄС закликав Україну негайно відновити законодавство про е-декларування

 

У ЄС закликали українську владу швидко відновити законодавство про електронне декларування активів та відповідні завдання Національного агентства з питань запобігання корупції, а також стабілізувати правовий статус Національного антикорупційного бюро України. При цьому наголошується, що боротьба з корупцією є одним із ключових зобов'язань, які Україна взяла на себе в рамках Угоди про асоціацію.

 

КСУ не ухвалив рішення щодо закону про мову

 

Конституційний суд України на одному з наступних пленарних засідань продовжить розгляд конституційності закону про забезпечення функціонування української мови як державної. 

 

НАБУ оголосило в розшук суддю Вовка

 

Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук голову Окружного адміністративного суду Києва - Павла Вовка. Він розшукується у зв'язку з систематичним ігноруванням повісток від органу досудового розслідування і слідчого судді, а також неявкою для участі у допиті та інших процесуальних дій.

схожі новини