Новини 2020-11-10 18:43

Український план щодо Донбасу взяли за основу в ТКГ

Обговорення «Плану дій» стало головною новиною на засіданні.

Український «План дій» щодо Донбасу взятий за основу в Тристоронній контактній групі. Про це повідомила Українська делегація для участі у ТКГ у Facebook у вівторок, 10 листопада.

 

«Ще зарано казати про результати, але, принаймні, можна сказати, що український «План» взятий за основу», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що обговорення «Плану дій» стало головною новиною на засіданні.  

 

«Певне здивування нашої Делегації викликало ствердження російської сторони, що, нібито, Українська делегація обіцяла затвердження «Плану» українським парламентом. Проте після нагадування російським представникам, що в Україні діє демократія та парламентський суверенітет, і Делегація може лише надавати рекомендації, а не гарантувати ті чи інші законодавчі ініціативи, бесіда швидко повернулася в конструктивне русло», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, «План спільних кроків» для ТКГ містить пропозицію про повне припинення конфлікту і демілітаризацію окремих районів Донецької та Луганської областей, аби створити всі необхідні умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року.

схожі новини