Новини 2020-11-10 20:00

Перемир'я в Нагірному Карабаґу та український план щодо Донбасу. Головне за 10 листопада

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цього вівторка.

Нагірний Карабаґ. Сторони домовилися про припинення бойових дій та введення миротворців РФ

 

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив, що підписав спільну заяву з президентами Азербайджану і Росії щодо припинення війни в Нагірному Карабаґу. Сторони домовилися про введення в Карабаґ російських «миротворців». Уздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабаґу і вздовж Лачинського коридору розгортається 1960 російських військовослужбовців зі стрілецькою зброєю, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техніки. Уже дев'ять літаків з російськими військовими вилетіли в Нагірний Карабаґ.

 

Український план щодо Донбасу взяли за основу в ТКГ

 

Український «План дій» щодо Донбасу взятий за основу у Тристоронній контактній групі.

 

«План спільних кроків» для ТКГ містить пропозицію про повне припинення конфлікту і демілітаризацію окремих районів Донецької та Луганської областей, аби створити умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року.

 

МОЗ почало розподіляти Ремдесивір у регіональні лікарні

 

Розпочався розподіл лікарського засобу «Ремдесивір» по регіональних лікарнях для лікування COVID-19. Цей препарат належить до клінічних протоколів із надання медичної допомоги для лікування COVID-19.

 

На Донбасі почали роботу всі КПВВ. Але фактично працюють тільки в Луганській області

 

Усі контрольні пункти в'їзду-виїзду у Донецькій і Луганській областях розпочали роботу. Однак, фактичний пропуск наразі здійснюється лише на Луганщині: проросійські бойовики блокують пропуск на усіх дорожніх коридорах у Донецькій області.

схожі новини