Новини 2020-11-13 19:31

Влада Львова скасувала вихідні дні до 30 листопада

Мер Львова Андрій Садовий оприлюднив скан рішення Виконавчого комітету.

Влада Львова зробили суботу і неділю робочими днями до кінця листопада. У ці дні, згідно з рішенням Кабінету Міністрів, дозволено працювати всім закладам, які обмежує карантин вихідного дня. Про це 13 листопада повідомив мер Львова Андрій Садовий.

 

 

У постанові Львівського виконкому йдеться про визнання суботи та неділі робочими днями до 30 листопада. У ці дні закладам дозволено працювати за правилами карантину будніх - з 7:00 до 22:00.

 

Також мер Львова оприлюднив скан рішення Виконавчого комітету.

 

 

"Залишаю скан рішення Виконавчого комітету. У випадку, якщо завтра хтось буде намагатись заважати вам працювати, покажіть їм це рішення і звертайтесь на Гарячу лінію за телефоном 1580. Наші юристи допомагатимуть захистити ваші права. Це нетипова ситуація. Я не пам'ятаю такого випадку, щоб уряд приймав рішення, не порадившись з підприємцями, яких просто викидають на вулицю без жодних засобів для існування", - написав Садовий.

 

Нагадаємо, 11 листопада у зв'язку зі складною епідемічною ситуацією в Україні запровадили карантин вихідного дня.  Як повідомлялося, у вихідні дні працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції, решта — ресторани, кафе або інші заклади харчування - виключно на виніс.

схожі новини