Новини 2020-11-16 13:22

У Львові завершився щорічний безпековий форум

Протягом 6 днів актуальні теми міжнародної безпеки обговорювали понад 30 експертів та 350 учасників із понад 15 країн світу.

У Львові завершився щорічний Львівський безпековий форум, який цього року відбувався у форматі експертного онлайн марафону.

 

 

Протягом 6 днів понад 30 експертів та 350 учасників із понад 15 країн світу обговорювали актуальні теми міжнародної безпеки, зокрема роздумували над майбутнім світу у постковідний час, напрацьовували стратегію стримування Росії у Чорному морі та шукали рішення для сучасних інформаційних викликів для безпеки.

 

Під час завершального вебінару марафону «Персональна інформаційна ідентичність як основа нового світового порядку», експерти обговорили які загрози містить свавілля інформації для людини у сучасному світі, чи мають боти та ботоферми право на життя та як захистити людину, її життя, гідність і свободу у цих умовах.

 

У дискусії взяли участь, зокрема, британський медіа експерт Пітер Померанцев, головний редактор Euromaidan press Аля Шандра, данський експерт Флемінг Сплідсбоель Гансен, засновник «Інституту постінформаційного суспільства» Дмитро Золотухін, голова незалежної медійної ради Антоніна Черевко, нідерландський філософ Франц Герадтс, литовська експертка із вашингтонської аналітичної організації Центр дослідження європейської політики Даля Банкаускайте та психотерапевт та громадськой діяч Олександр Фільц.

схожі новини