Новини 2020-11-17 10:50

Не пускали депутатів. Під Радою сталися сутички між підприємцями та поліцією

Учасники акції повністю перекрили рух по вулиці Грушевського. Між ними та правоохоронцями сталися сутички через те, що активісти не пускали народних депутатів у парламент.

Під Верховною Радою в Києві 17 листопада мітингують підприємці, які вимагають у депутатів скасувати карантин вихідного дня та зберегти спрощену систему оподаткування. Між протестувальниками та правоохоронцями сталися сутички.

 

 

За наявною інформацією, на мітинг з'їхалися підприємці з усієї України.

 

Учасники акції повністю перекрили рух по вулиці Грушевського. Між ними та правоохоронцями сталися сутички через те, що представники руху SaveФОП не пускали народних депутатів у парламент. Нацгвардія і Нацполіція намагалися зробити коридор для політиків, щоб вони могли пройти.

 

 

Зауважимо, що Рада, зокрема, планує 17 листопада заслухати звіт прем'єра Дениса Шмигаля щодо виконання постанови про створення Національного штабу протидії біологічним загрозам, причин запровадження карантину вихідного дня та використання бюджетних коштів, передбачених для подолання наслідків пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

 

Нагадаємо, карантин вихідного дня запровадили в Україні 11 листопада. Таке рішення негативно вплинуло на дрібний та середній бізнес.

схожі новини