Новини 2020-11-19 10:23

Українська делегація в ТКГ закликала РФ провести засідання робочих груп

Це необхідно для прийняття Тристоронньою контактною групою рішень, зокрема щодо питань розблокування роботи КПВВ та обміну взаємно утримуваними особами.

Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі звернулася до російської сторони в ТКГ з мирного врегулювання ситуації̈ на Донбасі з пропозицією інтенсифікувати роботу, зокрема в безпековому, політичному та гуманітарному напрямках. Про це українська делегація в ТКГ повідомила 19 листопада в Telegram-каналі.

 

«Ми пропонуємо скликати позачергові засідання Робочої підгрупи ТКГ з безпекових питань, Робочої підгрупи ТКГ з політичних питань і Робочої підгрупи ТКГ з гуманітарних питань і запевняємо у своїй готовності працювати в режимі 24/7 задля прискорення розгляду питань, що вже впродовж багатьох місяців перебувають на порядку денному відповідних робочих підгруп ТКГ, і задля прийняття Тристоронньою контактною групою відповідних рішень. Зокрема, питань розблокування роботи КПВВ та обміну особами, що взаємно утримуються», – ідеться в повідомленні.

 

Українська делегація сподівається на розуміння російською стороною ступеню відповідальності за зрив міжнародних домовленостей̆ на вищому рівні, досягнутих 09 грудня 2019 року в Парижі.

 

Нагадаємо, українська сторона на перемовинах у складі Тристоронньої контактної групи пропонує провести обмін полоненими до 24 грудня 2020 року. У «Плані спільних кроків», який Україна підготувала для ТКГ, зазначається, що обмін полоненими у форматі «всіх на всіх» має відбутися не пізніше 15 грудня 2020 року. 

схожі новини