Новини 2020-11-23 12:14

До Чорного моря для патрулювання прямує американський есмінець USS Donald Cook

Кораблі ВМС США регулярно патрулюють води регіону для надання підтримки союзників і партнерів по НАТО.

Ракетний есмінець Військово-морських сил США USS Donald Cook прямує до узбережжя Чорного моря. Він буде регулярно патрулювати в рамках місії НАТО. Про це у понеділок, 23 листопада, сказано в Twitter Шостого флоту ВМС США.

 

 

Наголошується, що кораблі ВМС США регулярно патрулюють води регіону для надання підтримки союзників і партнерів по НАТО, серед яких і наша країна.

 

"USS Donald Cook DDG 75 почав свій перехід через протоки в Чорне море, відзначивши сьомий раз, коли військовий корабель ВМС США буде перебувати в Чорноморському регіоні", - зазначено в повідомленні.

 

Головною зброєю корабля є крилаті ракети Томагавк з дальністю польоту до 2500 кілометрів, здатні нести ядерні заряди.

 

USS Donald Cook - ескадрений міноносець ВМС США четвертого покоління, основною зброєю якого є керовані ракети. Головною зброєю «Кука» є крилаті ракети «Томагавк» з дальністю польоту до 2500 кілометрів, здатні нести ядерні заряди.

 

Як повідомлялося, у вересні Чорноморський регіон відвідав есмінець з керованими ракетами класу "Арлі Берк" USS, щоб узяти участь в операціях із гарантування безпеки на морі спільно з союзниками і партнерами НАТО в регіоні.