Новини 2020-11-24 13:21

Від COVID-19 помер гендиректор КБ «Південне» Олександр Дегтярев

В Офісі президента висловили співчуття родині та близьким генерального директора бюро.

Генеральний директор КБ "Південне" Олександр Дегтярев помер від COVID-19. Про це у вівторок, 24 листопада, повідомив Офіс президента у фейсбуку.

 

 

"Ще одна втрата. Ще один біль. Сьогодні зловісний ковід забрав ще одного українця - Олександра Дегтярева, генерального директора КБ "Південне". Він був із тих, чиє життя зберігало для нас велику мрію. Про Україну, яка може. Яка хоче й буде серед перших. На жаль, ми особливо гостро це розуміємо, коли втрачаємо саме тих, хто вмів ламати стереотипи та розширювати горизонти. Він - один із найдосвідченіших фахівців нашої аерокосмічної галузі. Він розумів на сто відсотків, як важливо інтегрувати Україну в глобальну роботу з розширення можливостей людства в космосі. Йому вдавалося це навіть тоді, коли егоїзм українських політиків заважав побачити хоча б щось, крім їхньої власної вигоди", - йдеться в повідомленні.

 

В ОП також додали, що Україна обов'язково відновить свій потенціал в аерокосмічній галузі.

 

"Це - наш обов'язок перед тими, хто бачив і боровся за технологічну й сучасну Україну. І це та сама велика мрія, заради якої жив генеральний директор Конструкторського бюро "Південне" Олександр Дегтярев. Щирі співчуття родині, близьким та Україні", - підсумували в ОП.

 

Олександр Дегтярев народився 31 жовтня 1951 року. Працював у КБ "Південне" з 1975 року. Академік Національної академії наук України (2015). Нагороджений орденами "За заслуги" III і II ступенів (2002, 2011).

 

Нагадаємо, за минулу добу в Україні підтвердили захворювання на COVID-19 у 12 287 людей.