Новини 2020-11-24 13:42

Зеленський схвалив закон про допуск слідчих у зону ООС

Допускати правоохоронців будуть у порядку, визначеному Командувачем об'єднаних сил.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про допуск дізнавачів, слідчих і прокурорів у район проведення Операції об'єднаних сил. Йдеться про законопроект №3984. Про це у вівторок, 24 листопада, повідомляє пресслужба глави держави.

 

Документ вносить зміни в закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях".

 

Так, законом встановлено, що представники органів досудового розслідування та прокуратури можуть здійснювати свої повноваження у кримінальних провадженнях щодо правопорушень, вчинених, зокрема, у вказаному районі. Їм має надаватися обов’язковий допуск та відповідне сприяння.

 

У документі прописано, що допуск дізнавачів, слідчих і прокурорів у район проведення ООС, а також надання їм відповідного сприяння, є обов'язковими. Допускати правоохоронців будуть у порядку, визначеному Командувачем об'єднаних сил.

 

Нагадаємо, Верховна Рада 3 листопада схвалила закон про допуск дізнавачів, слідчих та прокурорів до району проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі. Відповідний законопроєкт №3984 у другому читанні підтримали 279 народних депутатів.