Новини 2020-11-24 15:05

Більшість українців проти миру з окупантами за рахунок суверенітету та територій

Для більшості такий компроміс неприйнятний.

Більше половини громадян України не готові поступатися територіями та суверинітетом заради миру на Донбасі. Про це свідчать результати опитування соціологічної компанії Центру Разумкова.

 

"Для абсолютної більшості громадян неприйнятними є компроміси за рахунок суверенітету і території держави. Лише 9,2% опитаних погоджуються, що заради встановлення миру на Донбасі можна поступитися частиною суверенітету України, проти – 70,6%. Лише 13,3% вважають за можливе поступитися окупованими територіями заради встановлення миру на Донбасі, 65% – проти", – пишуть у дослідженні.

 

Також дослідження показує, що половина (49,9%) громадян не згодні з тим, що заради можливості переговорів із В.Путіним у Нормандському форматі можна не відповідати на обстріли українських позицій. Згодні з такою позицією вдвічі менше респондентів  – 23,1%.

 

Опитування проведене 16-22 жовтня 2020 року серед 2021 українця від 18 років і старше у всій Україні (крім тимчасово окупованих територій) за підтримки представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. Похибка вибірки – 2,3%.

 

Як повідомлялося, дані нещодавнього опитування від Info Sapiens свідчать про те, що 30% громадян України не погоджуються з тим, що «Україна має припинити бойові дії та визнати т.зв. ДНР/ЛНР», а цілковито погоджуються –13,2%.